SERVİS VERİLEN İLÇELER
KOMBİDE KALORİFER NTC ISI SENSÖRÜ NE İŞE YAYAR
Ntc ısı sensörü sizin istediğiniz derecelerde kombinin kalorifer tesisatındaki suyun ısı  derecesini ayarlar ve tesisattan gecen suyun derecesini yükseltmede veya ısı derecesi düştüğü zaman devreye girecek ayarlamış olduğunuz dereceye kadar ısınmasını sağlar bu komutları kombinin ana kartına komutlar yardımıyla devreye girmesini ve devreden çıkmasını sağlar. Ntc ısı sensörlerin ömrü 4 sene ile 6 seneler arasında değişir. Sensör bozulduğu zamanda kombi hiçbir şekilde devreye girmez dijital ise hata kodu verir, led li ise belli ledlerin yanarak hata kodunu gösterir.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Okmeydanı Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Okmeydanı Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
Okmeydanı Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Okmeydanı'nın tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.