SERVİS VERİLEN İLÇELER
 KOMBİDE SICAKSU NTC ISI SENSÖRÜ NE İŞE YARAR
Ntc ısı sensörü sizin istediğiniz derecelerde sıcak suyun ve kaloriferde tesisatındaki suyun ısınma derecesini ayarlarınız derecelerde ısınması görevini görür ntc ısı sensörü 2ye ayrılır kalorifer ntc ısı sensörü ve sıcak su ntc ısı sensörü. Sıcak su ntc ısı sensörü sıcak su devreye girdiği zaman ayarlamış olduğunuz derece göre tesisattaki suyun ısısını algılar ve karta komut vererek ısı derecesini ona göre alev boyutunu kart komut vererek gaz valfinin milibar sistemini ısı sensörünün vermiş olduğu komuta göre suyun ısınmasını sağlar.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Güngören Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Güngören Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
Güngören Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Güngören'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.