SERVİS VERİLEN İLÇELER
 KOMBİDEKİ TÜRÜBÜN NE İŞE YARAR
Kombilerdeki tribün sistemi sadece sıcak su çalışınca devreye girer ve musluğun çalıştığını mıknatıslanma sistemiyle iç mekanik parçasında pervaneli sistem vardır. Tribün kombinin şebeke girişindeki bloğun içerisinde bulunur sıcak su musluğunu açtığınızda blok içerisinde bulunan pervane dönmeye başlar ve iç manyetiğin olduğu bölümde tribün okuyucusu bulunaktadır okuyucu tribünün çalıştığını karta iletir ve kombinin çalışması gerektiği bilgisini kombinin ana kartına komut verir ve kombi devreye girip çalışır.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Fındıkzade Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Fındıkzade  Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Fındıkzade Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Fındıkzade tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.