SERVİS VERİLEN İLÇELER
SİRKİLASYON POMPASI NE İŞE YARAR
Sirkülasyon pompası kombilerde çalışma sistemi 2 ye ayrılır tek eşanjör kombide sadece kalorifer bölümü devreye girdiği zaman pompa çalışır ve kalorifer içerisindeki yani tesisatta bulunan 8 lt suyun devir dayım etmesini ve petekleri ısınmasını sağlar. Çift eşanjörlü kombilerde ise hem sıcak su devreye girdiğinde hem de kalorifer devreye girdiği zaman çalışır. Çift eşanjörlü kombide 3 yollu sistemi vardır bu yüzden dolayı hem sıcak suda hem de kaloriferde kombinin pompası devreye girer ve saatte 3000 devirle dönerek kombi tesisatındaki suyun basınçlı dönüşmesi ve peteklerin tesisatta ısınmasını sağlar

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Zeytinburnu Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Zeytinburnu Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Zeytinburnu Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Zeytinburnu ' nun tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.