SERVİS VERİLEN İLÇELER
 KOMBİNİN GAZ VALFİ NE İŞE YARAR
Kombinin içerisin deki  gaz valfi kombinin yanma odasında bulunan brülörlere gazı gönderir ve kombinin yanmasını sağlar.
Şebekeden gelen gazın basıncı 21 milibardır. Fakat kombi gaz valfi yardımıyla kombi içerisine gelen gazı kombinin istediği yani maksimum 14 milibar gönderir buda sıcak su çalıştığında gönderir. Kalorifer çalıştığında is bu durum daha fazla düşer 2 milibar ile 8 milibar arasında değişir. kombinin istediği ısı değerinde gazın alev boyutu ve mili barını istenilen ısıya göre engeller  istenilen gaz basıncını göndererek suyun ısınmasını sağlar.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Şişli Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Şişli Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
Şişli Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Şişli 'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.