SERVİS VERİLEN İLÇELER
KOMBİNİN ANA KART NE İŞE YARAR
Kombinizdeki ana kartınızın görevi kombinizin içerisindeki elektronik ve mekanik parçalarınızın komut veren elekronik bir karttır bu kart her kombinin model ve yapısına göre değişir yoğuşmalı kombi ile normal kombi arasında fark vardır içeriliğinde kombilerin çalışma sistemleri hepsi aynıdır fakat kombilerin içerisindeki parçaların yerleri ve kablo bağlantıları iç mekanikleri farklıdır kart bu kombilerin içerisindeki parçaların çalışma sıralamasına göre komut vererek devreye girip devreden çıkmasını sağlar.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Sultangazi Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Sultangazi Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
Sultangazi Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Sultangazi 'nın tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.