SERVİS VERİLEN İLÇELER
havanızı tazeleyin. kombinin içerisin de genleşme tankı vardır ve bununda hava basılmasına ihtiyacı vardır. bu durum yapılmadığı zaman kombinizin içerindeki basınç göstergesi sürekli düşer ve sizler suyu bitiyor sanıyorsunuz. halbuki genleşme tankın içerisindeki hava basıncı siz bakım yaptırmadığınızdan dolayı belli bir sürede zaman içerisinde azalır. bakım da içini süpürmek deyildir sadece kombinin diğer parçaların da kontrolleri yapılır unutmayın .

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Küçükçekmece Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Küçükçekmece Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
Küçükçekmece Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Küçükçekmece'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.