SERVİS VERİLEN İLÇELER
Kombinin yıllık periyodik bakımlarını her yıl düzenli bir şekilde yaptırmadığınız zaman başınıza ne gibi sorunlarla karşılaşırsınız. bacalı kombileriniz de kesinlikle baca temiziği yetki belgesi olmayan firmalara yaptırmayınız. Eğer baca temizliği hiç yaptırmadıysanız kombinizden gaz kokuları alabilirsiniz. Böyle bir koku aldığınızda hemen kombinizin şalterini ve evin gaz vanasını gaz sayacın üzerinden yaptıktan sonra evin tüm kapı ve pencerelerini açarak evi havalandırdıktan sonra kombicinizi aramayı ihmal etmeyin

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Kağıthane Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.  Kağıthane Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Kağıthane Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Kağıthane 'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.