SERVİS VERİLEN İLÇELER
 Kombi regülatöri ne işe yarar görevi nedir?
Regülatör kombinin şebeke girişi ile sigorta arasına montaj edilir.
Kombiye aşırı voltaj ve topraklama görevi görür kombinize gelen voltaj 220 volt olmalıdır. Bazı şebekelerde 220 volttan yüksek gerilim geldiğinden dolayı kombinizin ana kartı ve ya diğer parçalara zarar vermemesini sağlar. Dolayısıyla şebekelerden 235 volt veya 205 volt olarak yüksek ve düşük volt gelir. Bu sebeplerden dolayı kombilerinizin içindeki parçalar zarar görmesin diye regülatör kombi voltaj dengeleyici cihazlar takmanız gerekmektedir. Yüksek voltaj evinizdeki diğer elektronik eşyalarınıza da zarar verebilir bununla ilgili elektrik tesisatçılarından destek bilgisi alınız.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Gaziosmanpaşa Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedirGazisomanpaşa Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Gaziosmanpaşa Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Gaziosmanpaşa 'nın tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.