SERVİS VERİLEN İLÇELER
Kombinizdeki sigorta ne işe yarar ne görevi görür
Kombinizdeki sigorta tesisat ile kombinin şebeke girişine monta edilir.  Kombinizdeki  sigorta 2 amper sigorta olmalıdır. Kombi içerisindeki herhangi bir kısa devrede veya şase durumunda sigorta kombide herhangi bir zarar altında kalmasın diye sigorta atar ve kombinizi koruma altına alır. Bu durumlarda kombiye herhangi bir müdahale etmeden biz servislerimizle irtibat haline geçiniz ve başvurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kombiniz zarar görebilir veya tesisatınızla ilgili zararlar verebilirsiniz. Can ve mal güvenliğiniz  için bir an önce servise  kaydı açtırıp ekiplerim gelesiye kadar herhangi bir müdahale etmeyiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi olarak Fatih Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Fatih Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Fatih Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Fatih 'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.