SERVİS VERİLEN İLÇELER
Demirdöküm Kombi Servisi olarak Bahçelievler Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Bahçelievler Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.
En önemli cihazınız kombinin. Kombi hayatınızı yakından ilgilendiriyor. Bizler de hayatınızı korumak adına kombinin aylık ve yıllık bakımlarını itinayla yaparken tüm tamiratla 1 yıl garanti sunuyoruz . sizlerin güvenliğiniz biz servislerimiz ve uzman ekiplerimizden sorulur Kombilerinin  yıllık ve aylık bakımları yapılır size huzurlu ve konforlu bir kullanım sunmaktayız. Her türlü bakım onarım tesisat temizleme işlemi titizlikle yaparken güvenliği en üst derecelerde sağlamaktayız siz değerli müşterilerimize en iyi kalite standartlarında hizmet vermekten gurur duyarız

Bahçelievler Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Fatih 'in tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.