SERVİS VERİLEN İLÇELER
Kombinin yıllık periyodik bakımlarını her yıl düzenli bir şekilde yaptırmadığınız zaman başınıza ne gibi sorunlarla karşılaşırsınız. bacalı kombilerinizde kesinlikle baca temiziği yetki belgesi olmayan firmalara yaptırmayınız. Eğer baca temizliği hiç yaptırmadıysanız kombinizden gaz kokuları alabilirsiniz. Böyle bir koku aldığınızda hemen kombinizin şaltelini ve evin gaz vanasını gaz sayacın üzerinden yaptıktan sonra evin tüm kapı ve pencerelerini açarak evi havalandırdıktan sonra 
Demirdöküm Kombi Servisi olarak Avcılar Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Avcılar Demirdöküm Servis ile cebinizden ve değerli olan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Arayın Gelelim.

Avcılar Demirdöküm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Avcıların tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.